Nakonec se na druhém místě umístil pár Romanová – Groh a třetí Došková – Švásta. Jakub Caha se po tomto turnaji dostal do čela bodování mužů. Jeho partnerka v turnaji pak na druhé místo mezi ženami za Lenkou Doškovou.

Čtvrtý z pěti turnajů ligy se hrál za účasti sedmi párů. Vyřazovacími boji se až do finále prokousaly páry Lenka Došková – Jakub Švásta a dvojice Marcela Klimešová – Petr Groh. Více sportovního štěstí a volejbalového umu bylo na straně prvně jmenované dvojice, která si tak připsala cenné body do průběžného pořadí.

V něm si vedení mezi ženami upevnila Lenka Došková, která vede s velkým náskokem před Jitkou Grohovou a Yvetou Romanovou. Mezi muži je zatím situace vyrovnanější. Vedení stále drží Jakub Caha s devítibodovým náskokem před Petrem Grohem. O dalších jedenáct bodů zpět je Jakub Švásta. Do pořadí na prvních třech místech může promluvit i čtvrtý Libor Florus, který posledních dvou turnajů se nemohl zúčastnit.

Vše se rozhodne na posledním letošním klání, který se koná tuto neděli na beachvolejbalových hřištích v areálu městského koupaliště.