V sérii pěti turnajů v Hustopečích a Břeclavi nejvíce bodů posbírali Martin Andres a Markéta Dostálová, oba z Brna. Ti převzali v Hustopečích poháry pro vítěze. V celé sérii dominovali zejména hráči z Brna. Škoda termínových kolizí a tím neúčasti hráčů a hráček z našeho okresu.
Ti se výrazněji prosadili na přední příčky pouze v kategorii mužů, když vítěz prvních dvou turnajů Milan Pospíšil skončil na druhém místě a Igor Pavlov o příčku níž.

„Vítězství jsem vůbec nečekal, vždyť v této sérii hraji prvním rokem,“ prohlásil překvapený vítěz kategorie mužů Martin Andres. „Nejtěžší byl hustopečský turnaj mužů, kde se nám podařilo skončit na druhém místě a další body jsem pak nastřádal v turnajích mixů.“

Také vítězka soutěže žen Markéta Dostálová zářila po skončení turnaje radostí. „Je to poprvé, co jsem vyhrála takovou sérii turnajů a jsem hodně šťastná. Rozhodlo o tom asi to, že jsem se účastnila více turnajů a hlavně mi pomohlo toto poslední vítězství.“ Oba potvrdili, že se příští rok pokusí se obhájit vítězství, což se ještě nikomu nepodařilo.