Vynikající výsledek se podařil hráčům S.H.C. Bizoni Uherčice. V ruském Petrohradu zvítězil Robert Tihelka, v polských Czyzowicích Libor Předešlý a nyní si vítězství ze slovenské Senice přiváží Michal Tihelka.

Ten se i díky třetímu místu z Ruska stal celkovým vítězem série Masters. Druhé místo obsadil Libor Předešlý a třetí Robert Tihelka.

Celkové pořadí je tak v konkurenci hráčů z Polska, Ruska, Německa, Švédska, Dánska, Ukrajiny a Bulharska, pouze v rukou hráčů S.H.C. Bizoni Uherčice.

Ti si tak spravili chuť po nepříliš povedené sezoně v letošním ročníku 1. ligy družstev, kde skončili pátí. „Byl to ročník neuvěřitelně vyrovnaný, poprvé v historii se mistry ČR stal tým Šprtmejkři Ostrava, který zaznamenal jedinou prohru v sezoně, shodou okolnostní s námi," tvrdil kapitán Bizonů Libor Předešlý.

Ti v posledním kole zajížděli k trojutkání do Mostu, kde v úvodním zápasu až v závěru otočili na svoji stranu duel s domácím týmem a vyhráli 10:8. I druhé utkání potom zvládla sestava bratrů Předešlých, bratrů Tihelkových a Bělohoubka úspěšně a porazila i tým Prague NHL 12:10. Tyto výhry stačily na konečné páté místo v 1. lize.

„O vyrovnanosti soutěže svědčí i to, že až šestí skončili mnohanásobní mistři z Dobré Vody a na sedmém místě byli vítězové posledních dvou ročníků Dragons Brno," dodal Předešlý.