První čtvrtfinálové utkání Superligy stolních tenistek ve skupině bojující o konečné 7.-12. místo skončilo v Zagrebu očekávanou výhrou žen MSK ČP Břeclav Gumotex. Renáta Štrbíková porazila všechny tři soupeřky, společně s Kristýnou Mikulcovou vyhrály úvodní čtyřhru a Mikulcová připojila dva úspěchy z dvouher.

Jen Jegerová, která porazila i trojku MSK Svatavu Janků, byla nad její síly. Mladičká Janků, která dostala svou druhou příležitost zahrát si Superligu, podlehla i Tomičové, a tak zněl konečný výsledek 6:3 ve prospěch Břeclavanek.

Je to příznivý vklad do odvety, která se bude hrát v Břeclavi ve středu 3. února od 18. hod. v herně MSK na Lesní ulici. Vítězný kolektiv, a měl by to být celek MSK, nastoupí již v úterý 9.února k prvnímu semifinálovému utkání s maďarskou Orosházou.

Druhé čtvrtfinále mezi rakouskými celky plnými slovenských stolních tenistek skončilo v Pinkafeldu těsnou výhrou hostujícího Villachu 6:4.
O body Villachu se podělily Kmotorková, Majerčíková (obě 2), Medříková a čtyřhra Kmotorková-Medříková za Pinkafeld bodovaly Maďarka Nyitrai a Slovenka Brunaiová. Ve skupině o 1.-6.místo prohrál Hodonín v Budaörsu 3:6, když po bodu získaly Vachovcová, Matelová a Pelcmanová.

Na straně Maďarek byla stoprocentní reprezentantka země Pergel (3), po bodu přidaly Szvitán, Juhász a ve čtyřhře Pergel s Rečko.
Ve druhém čtvrtfinále remizovaly Topolčany s LZ Linz Froschberg 5:5 (Klačanská 2, Kudelová, Balážová a Kudelová s Balážovou ve čtyřhře – Liu Yuan 3, Pěnkavová 2).