Nejmladší kategorii desetiletého žactva reprezentovali Jakub Tréšek a Simona Greplová na republikovém poháru v Třebíči. Tréšek na trati 100 metrů našel jen jednoho přemožitele a doplaval si pro stříbrnou medaili. Těsně pod stupni vítězů dokončil v polohovém závodě na 200 metrů.

Greplová si nejlépe vedla na trati 50 metrů volný způsob a v silné konkurenci obsadila čtrnácté místo.

Na Poháru ČR jedenáctiletého žactva v Brně reprezentovaly naše město Soňa Chlubnová a Anna Blažková. Obě mladé plavkyně si vedly výborně. Chlubnová si parádním výkonem na 200 metrů prsa zajistila bronzovou medaili. Blažková sice letos medaili nezískala, ale zato hned ve třech disciplínách doplavala těsně pod stupni vítězů: trať 50 metrů motýlek pro ni znamenala čtvrté místo, dvě pátá místa obsadila na 50 metrů volný způsob a 200 metrů plavecký způsob.

Mistrovství republiky staršího žactva se zúčastnily Denisa Piškulová a Sára Slámová. Piškulová získala na bronzovou medaili v její oblíbené disciplíně 100 metrů znak. Těsně jí unikla medaile na 200 metrech znak. S pátým místem vyplavala osobní rekord 2:27.72.

V Trutnově změřila síly s nejlepšími dvanáctiletými žačkami Slámová. Nejvíce se jí dařilo na trati 100 metrů prsa, kde se umístila na čtrnáctém místě. Škoda špatného dohmatu při obrátce na 200 metrů prsa, který znamenal diskvalifikaci. Výsledný neoficiální čas 3:05,0 by znamenal umístění na jedenáctém místě.

Jedna plavkyně reprezentovala břeclavský Delfín také na mistrovství republiky dorostu a dospělých v Plzni. Patnáctiletá Kateřina Michálková, která od září trénuje i studuje v Brně, získala celkem tři medaile, každou jiné barvy. Nejcennější kov získala na padesátce prsa, stříbro na 100 metrů prsa a bronz na stovce plavecký znak.