V sobotu se představilo v Třebíči na Mickey Mouse Cupu hned 23 břeclavských závodnic. „Většina děvčat podala velice dobré výkony, některé závodnice navíc příjemně překvapily,“ pochvalovala si trenérka Soňa Harťanská.

Mezi nejmladšími gymnastkami základního programu zacvičila nejlépe Michaela Frýdková a zaslouženě získala zlatou medaili. V I. kategorii kombinovaného programu se sešla početná konkurence dvaceti šesti gymnastek. Ela Majerníková se však nenechala zastrašit a s přehledem zvítězila. Adéla Baranovská ve II. KP zahájila sezonu rovněž ziskem zlaté medaile, navíc Anastázie Kosmáková vybojovala stříbro.

Ve III. kategorii se své první medaile dočkala Tereza Baranovská, když především v sestavě s míčem podala bezchybný výkon a zaslouženě vystoupila na bronzový stupínek. Ve IV. KP dokázala zkušená Alma Ciprysová své kvality a v povinné sestavě se stuhou a volných kuželech vybojovala prvenství. Po vleklých zdravotních problémech se na start postavila Anastasia Komarova a překvapivě skončila druhá.

V nejstarší kategorii žen se nejlépe vypořádala se svými sestavami Linda Kaňová a získala hezké páté místo.

V neděli se moderní gymnastky vydaly do Jablonce. V I. KP svůj sobotní triumf zopakovala Ela Majerníková, Adéla Baranovská ve II. kategorii v české konkurenci vybojovala cennou stříbrnou medaili. Tereza Baranovská po sobotním bronzu podala výborný výkon a rozhodčí ocenili její sestavy nejvyššími známkami. Alma Ciprysová v kategorii IV. vystoupila tentokrát na stupínek stříbrný.