Minulé úterý startovaly gymnastky z kategorii E linie A ročníku 2000 a mladší Nikola Baránková, Anna Bravencová, Barbora Čomová, Eliška Harťanská, Barbora Madarászová a Dorota Zemánková na pohárovém závodě v Plzni.

Předvedly pěkný výkon a zaslouženě za něj získaly stříbrné medaile. Výborně si vedly i v sobotu na pohárovém závodě v Praze, když zaostaly jen za dvěma skladbami pořádajícího oddílu Bohemians Praha a braly bronzové medaile.

Děvčata se svou skladbou „Pomáda“ tak dokázala stát na stupních vítězů již posedmé v této sezóně, tedy při svém každém startu.

Gymnastky linie B startovaly v sobotu také v Praze na závodu pořádaném Sokolem Královské Vinohrady. Nejvíce se dařilo nejmladším děvčátkům v kategorii 2003 a mladší.

„Pidilidi“ v sestavě Linda Kaňová, Karolína Koulová, Bára Kytková, Marie Líbalová a Natálka Švrčková se líbili rozhodčím nejvíce a odvezli si domů zlaté medaile.

Na stříbrnou příčku vystoupily v kategorii ročníku 1996 až 1998 Leona Haluzová, Karolína Cyprisová, Tereza Stehlíková, Kristýna Salajková, Eva Kosová a Katka Jarošová se svou skladbou se třemi obručemi a dvěma švihadly.

Těsně pod stupínky vítězů skončily tentokrát gymnastky v kategorii ročníku 2000 a mladší Bára Hallová, Nina Myslivečková, Katka Pálková, Terezka Zemánková a Denisa Glížová.

SOŇA HARŤANSKÁ