V 0.B kategorii obsadily první čtyři místa břeclavské závodnice, když zlatou medaili získala Michaela Frýdková, na druhý stupínek vystoupila Sára Kratochvílová, bronz měla Marina Filípková a bramborová skončila Tina Peterková.

Mezi závodnicemi ročníku 2011 opět kralovala Karla Kejlová, když především sestavu se švihadlem zvládla na výbornou a zaslouženě vybojovala zlatou medaili.

V kategorii devítiletých zvítězila také břeclavská gymnastka Veronika Prokopová, která se radovala z výborného výkonu po sestavě bez náčiní i se švihadlem.

Odpolední Velikonoční perníček je závod věnovaný kombinovanému programu moderní gymnastiky. V I. kategorii VTp cvičí děvčata ročníku narození 2010 a 2011 povinnou sestavu se švihadlem a volné bez náčiní. Obě zástupkyně SK MG Břeclav zacvičily výborně a nedaly soupeřkám šanci. Zlatá byla Ela Majerníková a stříbrnou medaili s obrovskou radostí nosila na krku Kristýna Hrdinová.

V II. VTp startují děvčata ročníku 2008 až 2010. Adéla Baranovská všechny přesvědčila o svých kvalitách. Ve volné sestavě se švihadlem, ale i v povinné sestavě bez náčiní podala suverénní výkon a ten ji více než s bodovým náskokem vystřelil na první místo mezi osmnácti startujícími.

Povinnou stuhu a volné kužele cvičí gymnastky ve IV. kategorii a i zde se podařilo Almě Ciprysové vystoupat na stupínek nejvyšší. Bronz po vydařených obou sestavách brala Marta Líbalová.

SOŇA HARŤANSKÁ