Břeclavský oddíl obsadil pouze dvě kategorie ze šesti, a to nováčci mladší dívky a mladší žačky. Hned při závodní premiéře získala zlatou medaili Eliška Klimešová, která ve volné jízdě předvedla kombinaci salchova s toolupem, flipa, toolopa a rittbergera. "I přes chybičku v nízké piruetě závod se 13,21 body vyhrála," řekla břeclavská trenérka Miroslava Myslivečková.

V kategorii mladších žaček měla Břeclav tři závodnice a nejlépe novou sezonu zahájila Jana Klimešová, sestra Elišky. "Jana předvedla dva axely, kombinaci lutza s ritbergerem, flipa a piruety s vyšší obtížností a obsadila v silné konkurenci s 25,49 body velice hezké osmé místo," líčila Myslivečková.

Další závodnice Aneta Valová zvládla bez chyby kombinaci axela s toolupem, solového axela, lutza, a dva flipy. Chyba v kombinované piruetě a pád v krokové pasáži ji však odsunul s 22,21 body na třinácté místo.

Až čtyřiadvacátou příčku vybojovala Radka Kučerová, která obdržela 14,01 bodu. "Radce se závod nevydařil, udělala chyby v obou Axelech i piruetách. Provedené jednoduché skoky rittberger a lutz, kroková pasáž a pěkná vytahovaná spirála vah na víc než čtyřiadvacáté místo nestačily," dodala Myslivečková.