V 0.B kategorii startují nejmladší gymnastky Michaela Frýdková, Sára Kratochvílová, Marina Filípková, Salma Rusková, Anna Neumannová a Sofie Švendová, které vybojovaly stříbrné medaile.

V I. kategorii se představily dvě břeclavské skladby cvičící s pěti obručemi. Zkušenější závodnice Adéla Baranovská, Jolana Koulová, Anastázie Kosmáková, Valentýna Mrázová, Bianka Martinkovičová a Ela Majerníková si stále zvykají na obtížnou choreografii. Nevyvarovaly se chyb a výsledkem bylo páté místo. Jejich mladší kolegyně Veronika Kružíková, Veronika Prokopová, Kristýna Hrdinová, Karla Kejlová, Julie Juráčková a Laura Kratochvílová sbírají první zkušenosti a skončily deváté.

Ve III. kategorii se v sestavě s pěti švihadly představily Maria Komarova, Stanislava Kaňová, Tereza Baranovská, Anastasia Komarova, Klára Kružíková a Marta Líbalová. S jedním z nejtěžších náčiní se vypořádaly výborně a z Hlučína si zaslouženě odvezly stříbrné medaile.

SOŇA HARŤANSKÁ

V předposledním kole krajského přeboru porazili fotbalisté Moravské Slavie Brno (modré dresy) Bučovice 5:1 a zachránili se v soutěži. Bučovice naopak sestupují.
Vzpoura přehlížených. Višnové vytáhl mladík, Bučovice příležitostná opora