Na očekávaný duel se Břeclav příliš dobře nenaladila, s Havlíčkovým Brodem remizovala 5:5 a Moravskému Krumlovu podlehla 4:6. „V obou případech šlo o vyrovnaná utkání na ostří nože, o výsledcích rozhodovaly až závěrečné čtyřhry," přiblížil trenér mládeže břeclavského klubu.

A družstvo žen Břeclavi se nachází na devátém místě dvanáctičlenné extraligové tabulky, na osmý Havlíčkův Brod ztrácí pouhý bod. Výsledek utkání s Hodonínem bude pro konečnou tabulku velmi důležitý. „Věřím, že zápas přiláká kromě fandů obou týmů i neutrální vyznavače sledování stolního tenisu žen nejvyšší kvality," zval Hýbner na nedělní duel, který začne ve dvě hodiny odpoledne.

Stolní tenistky Břeclavi B hrají ve složení: (Zleva) Tereza Lišková, Marie Brázdová, Nela Hanáková, Linda Ratajská, Jana Struhárová.
Břeclavské stolní tenistky slaví: Áčko porazilo El Niňo, rezerva překvapila Hluk

Rezerva vítězí

Hráčky B týmu Břeclavi v minulých kolech dosáhly ve druhé lize žen dvou výher 7:3 nad Mikulovem a Moravským Krumlovem C. „Stoprocentní byly Monika Vybíralová a Nela Hanáková, spolu vyhrály obě čtyřhry, po jednom bodu získala po zlepšeném výkonu Daniela Klepáčová a zahrála si i desetiletá Linda Ratajská." těšilo trenéra.

Béčko MSK postoupilo na šesté místo a v dalších dvoukolech zajíždí do Vsetína a Děhylova. Na závěr základní části bude hostit Blansko a ve velmi důležitém utkání béčko Moravské Slávie Brno.