Největšího úspěchu zde dosáhla mladší žákyně Anna Třináctá, která obsadila první místo v kategorii mladších žáků a druhé místo v kategorii mladších žákyň. „Anna je nadějná judistka, která podává na každém turnaji výborné výkony, a to jak mezi děvčaty, tak i mezi chlapci," vysvětlila trenérka oddílu Věra Krásná.

Další medaile pro Břeclav vybojovali Lukáš Beneš, Tomáš Peterka a Alexandr Lucký. Tito mladí bojovníci shodně obsadili třetí místa.

„Alexandr byl nejmladším členem výpravy a dalo by se říci, že i turnaje. V šesti letech si přesto přivezl první medaili," pochválila Krásná benjamínka oddílu. Neoblíbené čtvrté místo obsadil ještě Jiří Redek.

Za Kostice nastoupili Marie Netopilíková, Lucie Bartošová, Kristýna Dubcová, David Dubec, Dominik Csapai a Tomáš Obořil a ziskem tří stříbrných a jedné bronzové medaile se dokázali prosadit.

Stříbrnou medaili vybojovali Kristýna Dubcová, Marie Netopilíková a Lucie Bartošová. Bronzovou medaili pak přidal Tomáš Obořil. Ostatní Kostičané zaujali pozice těsně pod stupni vítězů.