V Pardubicích se jako první přestavil Universe of Gracie v hlavním dostihu – cross country na 4500 metrů. Dvě třetiny dostihu se držel v popředí, ale po chybě na velkém vodním příkopu se lehce zranil a přestal závodit, proto byl svým žokejem Faltejskem zadržený.

Následující steeplechase cross coutry na 3400 metrů se stala kořistí favorizované Quantery. Dostih opět v sedle s žokejem Faltejskem vyhráli lehce o čtyři a půl délky. Čtyřletá kobyla Quantera vyhrála již svůj třetí překážkový dostih své začínající kariéry nad překážkovými skoky a naznačila svůj výrazný potenciál.

Rovinoví koně se úspěšně představili v Praze. Čtyřletý hřebec Storm of Gracie v rovinovém dostihu na 1400 metrů vybojoval 2. místo. Nejkvalitnější výkon však předvedl šestiletý valach Daily Bet, který v rovinovém dostihu II. kategorie na kilometrové trati po velkém boji obsadil kvalitní 3. místo.