Nejvíce medailí, celkem čtyři, si dohromady odnesli sourozenci Kašíkovi, ovšem každý v jiné věkové kategorii. Na dvojskifu mezi mladšími žáky zařídil Lukáš Kašík spolu s Jiřím Třináctým první medaili, a to hned zlatou. Další zlato přidal starší bratr Matěj Kašík spolu s Matějem Halady v kategorii dorostu na dvojce. Oba Matějové zvítězili ještě na čtyřce bez kormidelníka spolu se závodníky z Olomouce. Čtvrtou medaili, a to stříbrnou, získal Lukáš Kašík na skifu, když mezi mladšími žáky našel pouze jednoho přemožitele.

Radek Juška na mistrovství republiky v Plzni suverénně vyhrál soutěž ve skoku do dálky.
Juška: Nemám tak velké tělo, abych mohl zvěčnit každý titul

Výborným výsledkem se předvedl také dvojskif juniorů ve složení Martin Ježek a Petr Polášek. Ve finálovém závodě byli druzí, předjela je pouze slovenská posádka. Martin Ježek postoupil do finále také na skifu, tam dojel šestý.

Stejné místo ve finále skifu žáků starších obsadil Martin Rejda. Denis Zalibera, také na skifu, vyhrál finále B a obsadil tak konečné sedmé místo. Dvojskif žáků starších potrápilo onemocnění a ve finále tak místo Alexe Nováka jeli spolu bratři Zaliberovi a skončili na šestém místě.

Břeclavské juniorky Karla Knötigová, Tereza Melská a Anna Balgová spolu se závodnicí ze Slovenska obsadili v závodě čtyřek párových stříbrnou pozici. Anna Balgová ve finále na skifu dojela čtvrtá a stejné místo obsadil také dvojskif Tereza Melská a Karla Knötigová.

Břeclavští fotbalisté vybojovali cenný bod s juniorkou Zbrojovky Brno.
Euforie v poslední minutě. Břeclav sebrala favoritovi výhru

V silně obsazeném závodě dvojskifu dorostenců dojeli Marek Husařík a Antonín Přibil ml. na čtvrtém místě ve finále B. V kategorii muži lehké váhy se Adam Jurčík umístil ve finále na pátém místě. Posledním závodem mistrovství byla párovka juniorů, kde přerovskou posádku doplnil břeclavský Patrik Ptáčník a v tomto složení dojeli na třetím místě.

„Letošní sezóna je zcela jiná, spousta změn termínů, rušení regat, a tak se vše těžko hodnotí. Jsem rád, že svou skvělou formu potvrdili Matějové Halady a Kašík, kteří jsou na dvojce mezi dorostenci nejlepší v republice. To ukázali na kontrolních závodech v Račicích, kde s přehledem vyhráli s výborným časem. Jsou pro náš klub velkou nadějí do budoucna,“ uvedl břeclavský šéftrenér Josef Akai mladší.

SLÁVKA KOUŘILOVÁ