Na začátku dospělosti se cítil hlavně jako fotbalista. Jenže pak v Bavorech přišlo zranění. „A já dostal nabídku do florbalové extraligy v dresu brněnských Bulldogs. Fotbal jsem hrál za Brumovice, tak jsem se považoval hlavně za florbalistu," podotkl devětadvacetiletý všestranný sportovec.

Jenže časy se změnily. Přes Bořetice se Gremmel dostal do Velkých Pavlovic. A vrátil se do florbalových Klobouk. „Fotbal mě začal zase bavit," řekl.

Stíhání všech sportů ale přináší řadu problémů. „U nás se snaží tréninky stíhat. Ale máme strach, že se při jiných sportech zraní. Jde o jednoho z našich klíčových hráčů. Když nehraje, je to znát," řekl na adresu brumovického rodáka trenér florbalových Aligátorů Martin Slabý.

Zatímco zranění se s trochou štěstí vyhnout dá, čas Gremmelovi nikdo nenahradí. „Bohužel nemám moc času na kamarády a osobní život. Naštěstí v zaměstnání mi vycházejí vstříc, abych mohl zápas nebo trénink stihnout," prohlásil muž, který pracuje ve společnosti poskytující úvěry.

A tak jezdí do Klobouk na florbal, dalším směrem na fotbal a do brněnského Tanga na futsal. Tady byla jeho kariéra raketová. „Původně jsme chtěl jen zabít čas a jezdil jsme hrát do Bučovic. Pak jsem se dostal do Vyškova a teď do první ligy," uvedl sportovec, který se chce věnovat trénování mládeže.

Jeho všestrannost ale přináší i kritiku. „Na fotbale mi nadávají, že moc držím míč. Ve florbale je problém, že prý moc padám, jako fotbalista. A ve futsale zase podle ostatních nemám kvůli florbalu tah na branku. Celý svůj život poslouchám, proč něco nedělám pořádně," zasmál se sportovní obojživelník.