V utkání čtvrtého kola mezinárodní Superligy hrály stolní tenistky MSK Břeclav v Maďarsku proti favoritovi skupiny C Postás Budapešť a odešly porfaženy vysoko 1:6.
Soupeř nastoupil s trojicí reprezentantek země Lovasovou, Ellóovou a Kertaiovou a s mladou útočnicí Vargovou a přesvědčivě vyhrál stejným poměrem jako v Břeclavi.

Za výsledek se ale hráčky MSK vůbec nemusejí stydět. Ivana Weberová porazila s lehkostí 3:0 Vargovou a velmi dobrý byl i její zápas s Ellóovou, ve kterém měla i trochu válečnické smůly. Prohrála po vyrovnaném boji 1:3.
Další šance na zisk dílčího bodu utekla Olesji Stachové o příslovečný vlásek. S Vargovou se přetahovaly o vedení, nakonec jejímu útočnému tlaku podlehla o pouhé dva míčky 2:3.

Dobrý byl i zápas Stachové s Lovasovou. Bojovala statečně, členka družstva mistryň Evropy ale skvělými zásahy její snahu vždy dokázala včas eliminovat. Určití šance byly i v úvodní čtyřhře, v níž Weberová se Stachovou vybojovaly koncovku druhého setu a srovnaly na 1:1, Ellóová s Kertaiovou ale od poloviny třetího setu uplatnily svou převahu.

Na třetím postu sestavy MSK Břeclav Gumotex nastoupila v Budapešti Petra Mergenthalová. S výbornými soupeřkami se nemohla výkonnostně měřit, když ale setřásla nervozitu a nízké sebevědomí, naznačila své příští možnosti.
Ve druhém utkání skupiny C vyhrál dle očekávání LZ Linz nad ŠKST Topolčany B 6:1.

O všem se rozhodně až v šestém kole základní části Superligy 4.prosince v Charvátské Nové Vsi v přímém měření sil mezi Břeclaví a Linzem. První utkání v Linzi skončilo bez vítěze 5:5, jakákoliv výhra nebo remíza s lepším poměrem setů povede k postupu celku MSK do play off o prvních šest míst v Superlize 2006-2007.
Mezitím ještě proběhne páté kolo soutěže (27.listopadu), v němž bude Břeclav hostit Topolčany B a Postás nastoupí v Linzi.