V prozatím posledním domácím trojutkání nejprve hráli proti Templářům z Hodonína. První směnu vyhrál Hodonín 8:0 a to naznačilo celý průběh zápasu. Buldoci se trápili na pálce, nebyli schopni obsadit mety a získat body. V průběhu dalších směn se jim podařilo doběhnout pouze třikrát, soupeř bodoval celkem patnáctkrát.

Prostřední zápas mezi Indians Rača a Templář Hodonín opět jednoznačně vyhrál Hodonín 11 : 2.
Utkání Lednice s Račou bylo z domácí strany zdařilejší než zápas s Hodonínem. O porážce Buldoků rozhodla první směna, kterou soupeř vyhrál 5:1, další směny už byli vyrovnané. Rača zvítězila 9:4, ale jednalo se až na první směnu o vyrovnaný boj.

Lednice hrála celou dobu poněkud zakřiknutě. Hrála v domácím prostředí teprve podruhé, ale v obou případech první zápas hrála „bez duše“, chyběla jiskra a náboj, který Buldokům na hřištích soupeře nechybí. O porážkách Buldoků v průběhu sezóny zatím ve většině případů rozhoduje v jedné směně, kdy si soupeř vytvoří náskok, který se již nepodaří stáhnout.

Také se projevila špatná pálka (neschopnost dostat se do hry a dělat body), po minulém trojutkání v Luhačovicích (oba zápasy tam vyhráli), kdy se zejména proti SK Sever Brno dařilo pálit a tak se zdálo, že je pálkařská krize zažehnána, ale jak bylo vidět, tak není.
Podaří–li se Lednici porazit alespoň jedoho ze svých posledních dvou soupeřů, má šanci proklouznout do bojů o 5. až 8. místo, což byl předsezonní cíl.