Druhý turnaj Hustopečské beachvolejbalové ligy přilákal na městské koupaliště v Hustopečích osm párů. V příjemném počasí se hrálo ve dvou skupinách systémem každý s každým o postup do semifinále.

Obě favorizované dvojice Caha – Došková i Janík – Romanová, které byly nasazeny do čela kvalifikačních skupin, si vedly podle očekávání a celkem jasně se probojovaly nejen do semifinále, ale následně i do finále turnaje.

Finále nabídlo velmi kvalitní hru, okořeněnou pěknými zákroky na síti i v poli.
Na začátku obou finálových setů si dvojice Janík – Romanová vždy vybrala svou slabší chvilku, kdy nechala soupeře utéct na rozdíl pěti, resp. tří bodů.
Toto manko pak po zbytek setu úporně dotahovala, ale stálo ji tolik sil, že v závěru je dvojice Caha – Došková vždy přehrála a obhájila tak vítězství z prvního turnaje.

V souboji o třetí místo přehrála dvojice Slouk – Strmiska 2:0 pár Florus – Klimešová.
Po dvou turnajích vede mužský žebříček Jakub Caha s plným počtem 80 bodů před Tomášem Janíkem s 58 body a Stanislavem Ivičičem 33 bodů.
V ženského žebříčku je na čele pořadí prozatím Lenka Došková (80 bodů), za ní pak následují Iveta Romanová (64 bodů) a Barbara Cahová (33 bodů).