Beznadějně poslední tým tabulky HBC DDM Draci Břeclav „hostil“ v Hustopečích Chřestýše z Březí, kteří okupují čtvrtou pozici šestičlenné tabulky.

Břeclavští začali dobře a celou první třetinu se soupeřem drželi krok, na dva míčky v břeclavské síti odpověděli svými trefami Hradský a břeclavský kapitán Čulen ml.

Ve druhé části ovšem Draci kvůli vlastní nedisciplinovanosti a absenci brankářské jedničky o naději na dobrý výsledek přišli.

I kvůli dvěma desetiminutovým osobním trestům inkasovali ve druhé třetině šest branek a o osudu utkání bylo rozhodnuto.

V poslední třetině soupeř nadělil břeclavským Drakům dalších pět gólů a konečné skóre se tak zastavilo až na cifrách 2:13.

Hráči Březí se tak posunuli na třetí příčku, Břeclav zůstává s jednou jedinou výhrou poslední. ⋌(dan)