Dřímalová, která v minulosti závodila za atletický klub Hodonín, nejprve sledovala, jak její o rok mladší kolegyně Nikol Zdráhalová vylepšila svá maxima natolik, že si svými časy zajistila účast na lednové zimní olympiádě mládeže v Innsbrucku. Zdráhalová zajela na pětistovce čas 45,13 sekund, valtická rodačka zvládla stejnou vzdálenost ujet za 47,52 sekund. Pro srovnání, v říjnu jezdila Dřímalová na pětistovce časy kolem 49 sekund.

V kilometrovém závodu pod širým nebem se pak Dřímalová zlepšila na 1,37:41 sekundy. Časy na obou vzdálenostech jí stačily na čtvrté místo v B skupině mezi juniorkami.

Mládež Nowis Teamu je od loňska, a někteří jedinci dokonce jen od letošního roku, nováčkem na mezinárodní rychlobruslařské scéně a každý z pětice mládežníků se zlepšuje každým závodem. Studentka druhého ročníku Obchodní akademie v Hodoníně svými časy pomohla Nowis Teamu k sedmému místu ze třinácti evropských družstev.

Chcete bruslit jako Sáblíková? Nowis Team hledá šikovné zájemce o závodní rychlobruslení a související sporty jako in-line bruslení nebo cyklistiku. Hledáme děvčata a hochy zejména ve věku 7 – 15 let z území Jihomoravského kraje, kteří se začnou soustřeďovat v této zimě do brněnského centra sportů zaměřených na mládež. Zájemci o vstupní testy se mohou hlásit na adrese: centrumsportu2012@seznam.cz. V suché přípravě přislíbili spolupráci i někteří čeští olympionici.