Ve dvouhře se jí na bahrajnských dvorcích moc nedařilo. „V singlu jsem vypadla už v prvním kole, dostala jsem nejhorší možný los a prohrála s budoucí vítězkou," poznamenala Dubská, která se po delší době opět podívala domů do Břeclavi.

Zklamání z vypadnutí z pavouka dvouhry si vynahradila v deblu. „Hrála jsem s ruskou partnerkou Svintsonovou. Postupovali jsme celkem lehce, největší boj byl v semifinále, kdy jsme po vyrovnaném průběhu vyhráli až super tiebreak 10:8. Ve finále pak musím uznat, že byly soupeřky prostě lepší. Dál už to nešlo," přiznala nejznámější břeclavská tenistka. Na žebříčku WTA bude nyní nejvýše v životě.

Moc dlouho se ale na jihu Moravy „neohřeje". „Za tři týdny mi znovu začíná tenisový kolotoč. Budu hrát jeden český ženský turnaj, poté si zkusím jihomoravský krajský přebor dorostu. A pokusím se nominovat i na Pardubickou juniorku, což je vlastně mistrovství České republiky dorostu," přidala své plány do budoucna Dubská, která se před více než rokem rozloučila se Španělskem a momentálně trénuje pod českým koučem Adamem Vejmelkou.