První duel proti Květné vypadal na jednostranou záležitost. Lanžhot tvořil hru a nepouštěl soupeře na svou polovinu. Přetože se Lanžhot dvakrát ujal v utkání vedení, Květnou přehrával ve všech ohledech, nakonec odešel poražen. Květná pod tlakem přitvrdila hru a pomáhala si fauly, které rozhodčí pustili. Znechucené hráče Lanžhota navíc neuvěřitelně vychytával gólman soupeře. V hektickém závěru inkasovali z brejku a již nedokázali skóre otočit a prohráli 3:4.

Druhý zápas s domácími Bojkovicemi nabídl divákům nejkrásnější florbal v sezóně. Od začátku utkání se střídaly kombinační akce na obou stranách, hrálo se velice útočně s řadou gólových šancí. Po první třetině byl stav nerozhodný 2:2. Ve druhé části se s brankami roztrhl pytel a oba tými se střídali ve vedení. Za stavu 8:8 v poslední minutě zápasu chtěli Lanžhotští strhnout výsledek ve svůj prospěch, ale nešťastně dvakrát inkasovali po chybách v obraně.
V dresu Lanžhota se nejvíce prosadil Čejka, který si připsal 5 kanadských bodů za hattrick a 2 asistence. Prohra 8:10 znamenala pro Lanžhot B konečné čtvrté místo, které je příjemným překvapením a sezónu lze považovat za úspěšnou.