„V zápase s Ratíškovicemi jsme chtěli vyhrát, abychom si s Pantery zlepšili vzájemnou bilanci. V prvním utkání nás totiž porazili. Bohužel, po remíze s nimi máme zápornou bilanci, což je pro nás do budoucna komplikace. Mohlo by se nám to v závěru sezóny, kdy s námi budou hrát o udržení, vymstít,“ okomentoval utkání lanžhotský brankář Adam Joch, který však do remízového utkání nezasáhl.

Joch chytal až druhý zápas. V tomto střetnutí ale na Lanžhotské čekal mnohem těžší soupeř, kterým byl druhý tým tabulky Gullivers Sokol Brno. Ten utkání suverénně opanoval a hráči Sokola v růžových dresech odešli poraženi poměrem 2:8.

„Přestože jsme prohráli, bylo to pohledné utkání. Hráli jsme s lídrem soutěže, který hrál na tři útoky. Brzy jsme šli sice do vedení, Brňané ale rychle otočili stav na 2:1 a od druhé třetiny nás přehrávali, když jsme nevyužili dvě velké šance,“ mrzelo Jocha.

V utkání se objevil i bývalý útočník Lanžhota Tomáš Čejka, jež bojuje v dresu Gulliverů. Proti bývalým spoluhráčům se blýskl dvěma góly.