První zápas proti týmu Sokol Brno III - Falcons zahájili Lanžhotští dobře a prvním gólem otevřeli skóre. Soupeř ale ještě do konce úvodní třetiny stihl vyrovnat. V druhé části se už skóre měnilo jen na straně Lanžhota.

V závěrečné části pokračovali Lanžhotští ve hře z druhé třetiny a nedopustili tak, aby Falconi svými brankami vážněji promluvili do konečného výsledku. Lanžhot tak dovedl zápas do vítězného konce s výsledkem 11:2.

Druhé utkání, proti poslednímu týmu tabulky Tišnov Paladins, mělo mít podobný průběh jako předchozí. Tišnov ale kladl překvapivě větší odpor než soupeř v zápase minulém.

Brzy se ale i na skóre projevila herní převaha Lanžhota a v druhé třetině již nebylo o vítězi pochyb. V závěrečné části utkání již Lanžhotští jen kontrolovali příznivý výsledek, a došli si tak pro druhé předvánoční vítězství, s konečným skóre 7:2.

Díky plnému bodovému zisku a zaváhání soupeřů z čela tabulky tak Lanžhot A napodobil své družstvo dorostenců a B tým a zakončí letošní část sezóny se ziskem 24 bodů, na prvním místě.

Tam přezimuje nejméně do dalšího turnaje, který se uskuteční 9. ledna v Adamově.
TJ Sokol Lanžhot – Sokol Brno III Falcons 11:2 (1:1, 5:0, 5:1) a TJ Sokol Lanžhot – Tišnov Paladins 7:2 (3:1, 3:0, 1:1).

ADAM JOCH