První třetina utkání s Uherským Brodem začala v ostrém tempu a Lanžhot se musel hned v úvodu bránit v oslabení. Přesto se týmy dočkaly první branky až ve druhé části, když dobře zakombinovaly sestry Sklenářovy a Kateřina otevřela skóre. O pár minut později už Lanžhotčanky vedly 2:0, když se rána Zuzany Slivové ze standardní situace z půlky hřiště zastavila až v brance soupeřek.

Uherskobrodské hráčky sice snížily na 1:2, ale klid do řad Lanžhota vnesla opět Kateřina Sklenářová. Dvě minuty před koncem pak její sestra Hana upravila z nulového úhlu na konečných 4:1, i když šancí na další gól měly Sokolky díky dobrému napadání víc než dost. Ani do prázdné branky se však netrefily.

Druhý zápas s Aligátorkami už byl o poznání vyrovnanější. I když zpočátku to tak vůbec nevypadalo. První i druhá třetina patřila gólově Moutnicím, které si vypracovaly dvoubrankový náskok.

Lanžhot se v poslední části herně zlepšil a díky rychlé a agresivní hře se dokázaly Lanžhotčanky díky hattricku Kateřiny Sklenářové dostat dokonce do vedení. O body za vítězství připravila Lanžhot smolná vlastní branka, když se nahozený míček odrazil od nohou obránkyně do branky.

Přesto jsou čtyři body před Vánoci vítanou nadílkou. Ženy Lanžhota se tak udržely na vzdálili poslednímu týmu tabulky už na devět bodů.