„Kluci o tom určitě přemýšleli. Tenkrát to byl příšerný zápas. V úvodu jsme dostali červenou kartu. Navíc jsme hráli opravdu strašně,“ zavzpomínal si kouč Radek Rabušic na ostudu z uplynulé sezony.
Slovo blamáž je však v kabině pátého celku soutěže momentálně na denním pořádku. V minulém kole totiž MSK zlomila čtyřmi branka na svém hřišti rezerva Olomouce, přičemž pouze jednou inkasovala.

„Tohle nebude hrát roli. Břeclav hraje v domácím prostředí výborně. V loňském ročníku si vedla po Fulneku před svými diváky vůbec nejlépe,“ ví kormidelník Karviné Pavel Hajný.
Břeclavané své kvality na domácím pažitu již v ročníku 2007/2008 potvrdili. Po výborně takticky zvládnutém duelu přelstili nejtěsnějším rozdílem juniorku Brna.

„Chceme naplno bodovat. Samozřejmě, že cílem jsou vždy tři body. Ale uvidíme, jak se zápas bude vyvíjet,“ nechce Rabušic dopředu předjímat. Tomu se po viróze vrací do sestavy záložník Poredský.
Karvinští, jak říkají, mají pro strach uděláno. „Víme, že Břeclav posílila. Ale kdybychom se měli obávat hráčů, kteří někdy nakoukli do ligy, to bychom asi nemohli nikdy vyhrát,“ vzkázal na adresu soupeře trenér Hajný.

Slezané mají pro svá sebevědomá tvrzení pádný důvod. Doposud neokusili trpkost prohry. Navíc v poháru ČMFS zatarasili cestu druholigovému Hlučínu.
„Věřím, že máme na to, abychom naši sérii prodloužili. Tedy i s bodovým ziskem bych byl spokojený,“ poznamenal kouč Hajný, jemuž nebude k dispozici zraněný útočník Urban.
Souboj dvou celků z popředí tabulky začne v sobotu v 16:30 hodin. Vedení Městského sportovního klubu přichystalo pro fotbalové fanoušky zajímavý doprovodný program o hodnotné ceny.