Překvapila již nejmladší děvčata v kategorii E1 ročníku narození 2001 a mladší, která vybojovala se svou sestavou bez náčiní stříbrné medaile. Zasloužily se o ni Bravencová, Čomová, Hallová, Sára Raisová a Barbora Zemánková.

Zkušenější závodnice v kategorii E ročníku narození 2000 a mladší Baránková, Eliška Harťanská, Pálková, Staňková a Dorota Zemánková cvičily rovněž sestavu bez náčiní. Znovu nenašly přemožitelky a vybojovaly pro SK MG zlatý pohár za vítězství.
Stejně úspěšná byla i děvčata v kategorii D ročníku narození 1997 a mladší, která již cvičila sestavu se šesti obručemi. Bortlíková, Cyprisová, Chválová, Jarošová, Kosová, Pospíšilová a Michaela Raisová zvítězily hned dvakrát.

V dalším programu se břeclavské gymnastky představily v kategoriích naděje a juniorky. Osm družstev nadějí ročníku narození 1994 až 1996 cvičilo sestavy s pěti obručemi a výborný výkon v obou provedeních závodnic Haluzové, Jankovičové, Stehlíkové, Šragové a Wagnerové znamenal další stříbro .
Juniorky Abrahamová, Barbora Harťanská, Krevňáková, Ondrouchová, Šmigurová a Trubačová cvičily sestavu s pěti páry kuželů. Nestačily pouze na Třebíč a získaly další druhou příčku.
V kategorii seniorek si zlatou medaili odnesla i Černá, hostující v týmu Mantila Brno.