V kategorii I.VTp se zvláště volná sestava s kužely vydařila Tereze Stehlíkové, která nedala svým soupeřkám šanci a s přehledem zvítězila.

Nervozita z prvního letošního závodu se ale podepsala na výkonu druhé břeclavské závodnice soutěžící v této kategorii, Karolíny Cyprisové.

„Karolína se nevyvarovala několika hrubých chyb v povinné sestavě se stuhou. Hlavně pak uzel na stuze ji obral o možnost medailového umístění, a tak i výborně zacvičená sestava s kužely ji nevynesla výš než na nepopulární čtvrtou příčku,“ komentovala zaváhání trenérka Gabriela Harťanská.

V kategorii žen vkročila do nového roku nejlépe, jak mohla, Jana Šragová, která za svou volnou sestavu s míčem obdržela nejvyšší známku celého závodu a zaslouženě si z Prahy odvezla zlato. V téže kategorii se volná sestava s obručí příliš nevydařila Báře Harťanské, která skončila až devátá.

V sobotu 21. dubna se všechny závodnice představí domácímu publiku v Charvátské Nové Vsi na 10. ročníku pohárového závodu s názvem Velikonoční perníček.