Nejlépe si vedla Tereza Stehlíková v kategorii II. VTp, která za svou sestavu s míčem získala nejvyšší známku a odvezla si zlatou medaili.

Ve stejné kategorii se na pátém místě umístila Iva Bortlíková a šestá skončila Karolína Cyprisová. V dorostenkách se prvního závodu v sezóně zúčastnila Jana Šragová. Sestavy s míčem a obručí zacvičila poměrně slušně a v silné zahraniční konkurenci obsadila šesté místo.

V kategorii III. VTp velmi slibně zahájila své cvičení se švihadlem Eva Kosová, ale hrubá chyba v závěru sestavy ji odsunula na konečnou šestou příčku.

Vše si vynahradila v nedělním závodě v Ústí nad Labem, kde svou premiéru v sestavě bez náčiní zvládla na výbornou a zaslouženě si odvezla stříbrnou medaili.

Ani další závodnice SK MG Břeclav se v Ústí neztratila. Kristýna Pospíšilová sestavu bez náčiní zacvičila čistě, ale nedostatečný výraz pro ni znamenal páté místo.

Volnou sestavu s obručí cvičila v kategorii II. VTp Leona Haluzová. Bohužel se nevyvarovala pár chybičkám a při rovnosti bodů na druhém až čtvrtém místě skončila kvůli nižší střední známce až čtvrtá.

Všechny břeclavské gymnastky startující v kombinovaném a volném programu můžete vidět na vlastní oči při tradičním závodě Velikonoční perníček, který se bude konat v sobotu 18. dubna v hale při ZŠ kpt. Nálepky v Charvátské Nové Vsi.

Petr Harťanský