V závodě dvojic a trojic se v sobotu ve Zlíně představily tři břeclavské týmy, z nichž se nejvíce dařilo dvojici Adélce Ondrouchové a Veronice Kamenské. Za svou taneční „novambu“ si zaslouženě odvezly v kategorii ročníku 1999 bronzové medaile.

Těsně pod „bednou“ skončila v kategorii 1997 a mladší dvojice cvičící s dvěma obručemi Barbora Bartošová a Dominika Okasová. V kategorii ročníku 2001 a mladší se představily Anetka Pavelková, Markétka Hromková a Terezka Konšelová a umístily se na šesté příčce.

Odpolední závod společných skladeb již plně ovládly Břeclavanky. V kategorii 2002 a mladší zvítězily „Pidilidi“ Bára Kytková, Karolína Koulová, Linda Kaňová, Marie Líbalová a Natálka Švrčková.

V kategorii 2000 a mladší nedaly konkurentkám z ostatních oddílů šanci Bára Hallová, Nina Myslivečková, Katka Pálková, Míša Polláková a Terezka Zemánková a stanuly na nejvyšší příčce.

Úspěch SK MG Břeclav završila skladba se třemi obručemi a dvěma švihadly, která získala zlaté medaile v sestavě Leona Haluzová, Karolína Cyprisová, Tereza Stehlíková, Kristýna Salajková, Eva Kosová a Katka Jarošová.

V nedělním závodě dvojic a trojic v Mariánských Lázních se v kategorii 1998 a mladší opět představily Bára Bartošová a Dominika Okasová v sestavě s dvěma obručemi. Medaile se dočkaly, zlaté.

V kategorii Lady reprezentovaly oddíl dva týmy. Trojice Eva Abrahamová, Bára Harťanská a Jana Šragová zaujaly rozhodčí skladbou se třemi páry kuželů s netradiční choreografií a zvítězily. Těsně za nimi skončila dvojice Mariana Černá a Hana Krevňáková.

SOŇA HARŤANSKÁ