Na domácím koberci v hale v Charvátské Nové Vsi se utkala děvčata závodící v III. VTp v sestavách bez náčiní a se švihadlem a v I. VTp v sestavách se stuhou a kužely.
V obou kategoriích potvrdily roly favoritek domácí gymnastky Leona Haluzová a Bára Harťanská, dokázaly zvítězit a vybojovat si právo startu na MČR jako členky I. družstva jihomoravské oblasti.

Výborně je doplnily i další členky SK MG Břeclav, když Iveta Ondrouchová v kategorii I. VTp překvapivě získala bronzovou medaili a členství v III. družstvu jihomoravské soutěžní oblasti na červnovém mistrovství ČR v Jablonci nad Nisou.
Tereza Stehlíková zůstala v III. VTp jen těsně pod stupni vítězů, když při celkové rovnosti bodů ji z bronzového stupínku odsunula jen vyšší známka její soupeřky v sestavě se švihadlem. Páté místo ve stejné kategorii patří Markétě Wagnerové a do první třetiny startovního pole se zařadila i nejmladší z břeclavských závodnic, Karolína Cyprisová, která skončila na potěšující osmé pozici.

Bohužel v následujícím brněnském klání kategoriií II. VTp a ženy již gymnastky SK MG Břeclav nenavázaly na výborné výkony svých kolegyň z předchozího závodu. Nejlepšího výsledku dosáhla Hana Krevňáková. Zvládla dobře svou sestavu s obručí, ale chyba v sestavě s míčem ji odsunula pod stupně vítězů na čtvrté místo.
Bude tak muset čekat, zda postoupí na republiku i čtvrté družstvo jihomoravské soutěžní oblasti, jehož by se stala členem i s další naší závodnicí Terezou Stehlíkovou z kategorie III. VTp.