Letošní suverenitu ve své kategorii E ročníku narození 2000 a mladší potvrdily Nikola Baránková, Eliška Harťanská, Kateřina Pálková, Klára Staňková a Dorota Zemánková, které předvedly svou živou sestavu bez náčiní. Na děvčatech je vidět, že je sestava baví, a třetí letošní start na pohárových závodech proměnily v třetí vítězství a zisk zlatých medailí.

Velice úspěšné byly opět i gymnastky v kategorii D ročníku narození 1997 a mladší, které cvičily sestavu se šesti obručemi. Iva Bortlíková, Karolína Cyprisová, Jenifer Chválová, Kateřina Jarošová, Eva Kosová, Kristýna Pospíšilová a Michaela Raisová podlehly jen domácím závodnicím a získaly pro Břeclav stříbrné medaile.

V kategorii naděje startovaly Leona Haluzová, Kateřina Jankovičová, Tereza Stehlíková, Barbora a Markéta Wagnerovy. Cvičily s pěti obručemi a po slabším výkonu v prvním provedení obsadily páté místo mezi deseti zúčastněnými družstvy.
Zájemci o moderní gymnastiku budou moci gymnastky vidět v sobotu 3.11. ve sportovní hale v Lanžhotě na závodě ve společných skladbách.