Hned ve čtvrté minutě sice otevřel skóre břeclavský Vébr, ale to bylo na dlouho dobu vše, protože Snipers zvolili hru na tři obránce. Břeclavští se nemohli dlouho prosadit, přestože šancí měli mnoho. Snipers hráli disciplinovaně dozadu, spoléhali na brejky, a jeden z nich jim v polovině druhé části vyšel. Začínalo se tak od znovu. Co se Drakům nepovedlo v obrovském tlaku ve třetí třetině, povedlo se jim ve vlastním oslabení. Lechner poslal do úniku Lenkoviče, který trefil mezeru mezi betony. Hned po pár vteřinách si břeclavští hráči, stále ještě v oslabení, své role vyměnili a Lechner uzavřel skóre na konečných 3:1.

„Strašně se nadřeme na gól. Ze 46 střel musíme dát více branek, než jen tři. Na druhé straně bych rád pochválil gólmana, který čelil sice jen šestnácti střelám, přesto nás podržel a dal nám jistotu,“ hodnotil utkání kapitán Draků Lubomír Čulen.