Vítězové jednotlivých kategorií přebírali ceny z rukou slavné čtvrtkařky osmdesátých let Táni Kocembové – Netoličkové, která přijela na Hustopečské skákání v roli čestného hosta.

Nejprestižnější kategorii dospělých jednotlivců vyhrál s naprostou převahou mistr České republiky a účastník světového šampionátu handicapovaných cyklistů Stanislav Bíza před karatistou Pavlem Urbanem a stolním tenistou Branislavem Kalužným.

Protože v době vyhlášení trénoval Bíza na Kanárských ostrovech, převzal za něj cenu jeho fyzioterapeut Milan Bohdálek.„Pro Standu je každé ocenění krásné, obzvlášť když mu ho dají lidé. Podle toho, co mi psal z Lanzarote tak zimní příprava, kterou jsme absolvovali převážně v posilovně, vypadá dobře, a chtěl by letos na mezinárodní scéně zajet co nejlepší výkon,“ uvedl Bohdálek.

Po celou sezónu si výborně vedli i hustopečští stolní tenisté, a právě jim patřila vítězná pozice v kategorii kolektivů.„Abych se přiznal, tak my jsme to trošku očekávali, protože hrajeme nejvyšší možnou soutěž. Ale přeci jen je to anketa, a nás toto ocenění od veřejnosti velmi těší,“ dodal Jan Matlach, vedoucí domácího extraligového družstva.

Stříbro braly trojnásobné mistryně světa, kadetky Lady Stars Michaely Komoňové, a bronz druholigoví házenkáři Legaty pod trenérem Antonínem Jahodou.

Kategorii sportovní naděje do 15 let i v letošním roce vyhrála talentovaná hustopečská plavkyně Radka Podešťová. Druhý byl stolní tenista Agrotecu Hustopeče Filip Růžička a třetí karatista Vojtěch Sůkal.