Tým kolem Filipa Hrbatého obsadil konečnou čtvrtou pozici. „V letošní sezoně byla mužstva kvalitnější. Úroveň zvedly týmy, které spadly z extraligy. Celou dobu jsme se pohybovali na předních příčkách, v základní části jsme prohráli dvě nebo tří utkání a postoupili do nadstavby, kde se bojovalo o první místo," přiblížil vývoj základní části sezony Hrbatý.

LEV REPREZENTANTEM?

V nadstavbové části se ale břeclavský celek musel potýkat s absencemi, což byl jeden z důvodů, proč Lvi nakonec skončili v pětičlenné nadstavbové části čtvrtí.

Inline hokejisté Břeclavi skončili za vítěznou Karvinou, Uherským Hradištěm a rezervou Přerova. „Bohužel jsme se v nadstavbové části nescházeli v plné sestavě, což bylo způsobeno i tím, že jsme jezdili na turnaje s mládeží," sdělil Hrbatý.

Břeclavského trenéra v letošní sezoně nejvíce potěšila skutečnost, že se povedlo do týmu plně začlenit mladé hráče. „Je dobré, že už se neztráceli, ale byli platnými hráči. Marek Göndör dokonce možná bude reprezentovat Českou republiku na šampionátu v Itálii," prozradil na závěr Hrbatý.

VÁCLAV PETRŮ