K žebříčkovému turnaji vybraných starších žákyň Jihomoravského kraje se zde sešlo osmnáct hráček, mezi nimiž obsadila Janků druhé místo za Veronikou Kmeťovou (Dubňany), která ji jako jediná dokázala porazit.

I přes problémy s forhendovým topspinem, který Janků občas poslouchal a občas zase ne, dokázala ve finálové čtveřici zdolat další dvě kvalitní žákyně Dubňan Hrbáčkovou (3:2) a Blechovou (3:1). Třetí místo patřilo Hrbáčkové díky výhře nad Blechovou, která předtím porazila Kmeťovou.

Druhá hráčka MSK Magdaléna Šubíková podlehla v základní skupině Kmeťové, trápila se s Benadovou z Mikulčic (3:2 po odvrácení mečbolu) a postoupila ze druhého místa.

Ve II.stupni nestačila na houževnatou obranu M.Ševčíkové (Dubňany) a k postupu do finálové čtyřky jí nepomohla ani skvělá výhra 3:1 nad Blechovou. V boji o 5.-8.místo měla započítanou prohru se Ševčíkovou, zdolala 3:1 Kotáskovou, ale po porážce 0:3 s další zástupkyní Dubňan Novákovou byla při rovnosti bodů tří hráček na tom nejhůře a zůstalo jí konečné osmé místo.

Jen o dvě příčky zpět zůstala Denisa Pyskatá (Sokol Lanžhot). V těžké základní skupině prohrála po boji 1:3 s Tušlovou (ČSAD Hodonín), 1:3 s M.Ševčíkovou a 2:3 s Blechovou (vedla 2:0 na sety a 7:4). Pak přišla série čtyř vítězství, mimo jiné nad Benadovou (Mikulčice) a Davidovou (Dubňany). Dobrý dojem v Mikulčicích zanechala i Nikol Cerovská (MSK), celkově sedmnáctá s jednou výhrou, ale s řadou dobře sehraných setů s výrazně lepšími hráčkami.

Mezi staršími žáky zastupoval břeclavský region jen Jan Vašíček (MSK). V jedné z těžkých základních skupin skončil až pátý, když na fyzicky zdatnější soupeře nestačil v důrazu a vázl mu pohyb v prostoru na kluzké podlaze. Osmnácté místo z dvaceti účastníků turnaje určitě Vašíčka neuspokojilo, jeho hlavní vyžití je ale v kategoriích nejmladšího a mladšího žactva.