V oficiální nominaci je pět juniorů, čtyři juniorky, čtyři kadeti a tři kadetky. Mezi juniory nechybí Antonín Schwarzer z Agrotecu Hustopeče, který není v reprezentaci žádným nováčkem, na evropských šampionátech startuje již od svých kadetských let. Dalšími nominovanými juniory jsou Michal Obešlo,

Tomáš Tregler, Jakub Crha a František Plaček.
Také v kategorii juniorek bude mít Břeclavsko v Bratislavě zastoupení. K Haně Matelové, Kristýně Ondříškové a Anetě Kučerové, o jejichž nominaci nebylo žádných pochyb, byla jako čtyřka vybrána Veronika Malíková z MSK Břeclav. I ona již start na mládežnickém šampionátu okusila, v juniorské kategorii pak má před sebou ještě další dvě možnosti startů v následujících letech.
Pálku drží v levé ruce, což je výhodné pro hru čtyřher, je dynamickou útočnicí, zatím s malou stabilitou úderů a s rezervami v taktice vedení sportovního boje.

Kadetský výběr ČR pro juniorský šampionát tvoří Pavel Širůček, Lukáš Jandora, Ondřej Bajger, Michal Beneš, Nikola Gallerachová, Dagmar Blašková a Karin Adámková.

Jmenovaný reprezentační kádr posílí pro soutěže jednotlivců ještě samoplátkyně juniorka Kateřina Bachurová a kadetka Kristýna Mikulcová. V průběhu června a začátkem července budou naši mladí reprezentanti absolvovat sérii výcvikových táborů, na kterých budou pilovat sportovní formu a také sehrávat čtyřhry.