Přichází mistr světa kategorie WRC-2 z roku 2018! Soukromý Agrotec Škoda Rally Team posílí v nadcházející sezoně devětatřicetiletý matador Jan Kopecký.

Silnou pozici v Tatranu Poštorná měl v devadesátých letech předseda klubu Rudolf Baránek (na snímku vlevo).
Poštorná mohla hrát v první lize. Licenci prodala Bohemce

Pokud chtěl Kopecký pokračovat ve své úspěšné kariéře, musel vybudovat vlastní týma domluvit se s některým z autorizovaných prodejců, aby získal podporu od Škoda Auto. Volba padla na AGROTEC a.s., který je dlouhodobým a úspěšným partnerem Škoda Auto v oblasti prodeje a servisu na domácím trhu. Soukromý tým Motorsport Kopecký pak povede Josef Kopecký, Honzův otec.

„Už na konci loňské sezony jsme začali s přípravami na tu letošní, protože jsme věděli o tom, že tovární tým už v mistrovství republiky nebude startovat,“ přiznává Jan Kopecký. „Chtěl bych poděkovat především společnosti AGROTEC a také Martinovi Radovi, se kterým jsme se rychle domluvili na spolupráci. Je vidět, že Martin je do rally opravdu zapálený. Náš tým si bude připravovat vlastní vůz, kterým bude Škoda Fabia Rally2 evo v nejnovější specifikaci. Pevně doufám, že se nám s ním pojede nejméně tak dobře jako s továrním. Mým spolujezdcem bude opět Honza Hloušek. Chceme znovu bojovat o titul mistra republiky,“ uvedl Jan Kopecký, který doma vyhrál titul již sedmkrát.

AGROTEC ŠKODA Rally Team by měl čekat první start na Kowax Valašské Rally Valmez na konci března.