Tovární tým Škoda Motorsport si ke stodvacátému výročí od svého vzniku nadělil dárek v podobě prvních dvou míst. O super výsledek se postarala nejen vítězná posádka Kopecký – Hloušek, ale senzačním druhým místem také Dominik Stříteský s Jiřím Hovorkou. Stupně vítězů doplnil Jan Černý s Petrem Černohorským.

Valtický veslař Dalibor Neděla (druhý zprava) slavil se svými parťáky titul mistra světa do 23 let.
Neděla vybojoval titul mistra světa! Na párové čtyřce

„Pro nás vyšla Bohemka skvěle. A pro tým skvělá zpráva, že máme double, protože Dominik se ukázal jako velký talent českého rallysportu. Rychlostní zkoušky tady známe, jsou fakt moc pěkné a jsem rád i za nové úseky. Třeba Klášter byl náročný a hodně rychlý, kdyby tam pršelo, bylo by to místy až moc. Bohemka byla nádherná a pochopitelně mám velkou radost z vítězství,“ uvedl vítězný Jan Kopecký pro oficiální web Rally Bohemia.

„Startovali jsme za Škoda Motorsport a myslím si, že oslava stodvacátého výročí se povedla naprosto parádně. Máme první dvě místa a Marco Bulacia dojel taky dobře. A mně se splnil velký sen, protože jsme vyhráli moji domácí soutěž, takže jsem fakt nadšený,“ prozradil dojatý Jan Hloušek.