Závod se lépe vydařil Betce, když předvedla čistou volnou jízdu se všemi jednoduchými skoky a dvěma axely. Umístila se na desátém místě. Karolína zaváhala v druhém axelu a rozhodčí ji zařadili na dvanácté místo.

V kategorii nejmladších žaček se děvčatům dařilo lépe. Pavlínka Izakovičová předvedla axela, dvojitého salchowa i tuloopa. Při pokusu o kombinaci dvojitého tuloopa s jednoduchým se při prvním skoku dotkla rukou ledu. Obsadila vynikající stříbrnou příčku. Gábinka předvedla axela, kombinaci dvojitého salchowa s tuloopem a tuloopa. Dva pády ji odsunuly na čtvrté místo.

Lucie Myslivečková a Matěj Novák, přední český taneční pár, odjížděl ve středu na mezinárodní závody do italského Courmayeuru. Lucie s Matějem prověřovali formu po tréninkovém výpadku způsobeném zraněním Lucie. V povinném tanci tangu udělali chybu v twizlech a zařadili se na sedmé místo.

V originálním tanci měli také problém se synchronizací twizelů, ostatní povinné prvky zajeli bez chyb a postoupili na šesté místo. Ve volném tanci se krasobruslařům nedostávalo sil a ve vyrovnané konkurenci evropských párů klesli na osmé místo.

MIROSLAVA MYSLIVEČKOVÁ