A jak vůbec video vznikalo? „Mé první video to není, už jsem dřív na něčem podobném dělal. Tentokrát to ale vypadá perfektně, dostal to do rukou člověk z Hovoran, který už má nějaké to video za sebou. Sám se nabídl, že se s ním mohu spolupracovat. Patří mu můj velký dík," odkazuje se Obořil na Pavla Grmolce.

„Ze začátku mi to dělalo dost problémy, ale teď už kameru ani nevnímám a soustředím se maximálně na sebe, abych ze sebe vydal vždy to nejlepší, co dokážu. Přiznám se ale, že před kamerou jsem celkem rád. Donutí mě to k lepším výkonům, když vím, že to uvidí mnoho lidí," přiznává dvaadvacetiletý kulturista.

Podle něj více než čtyřminutové video, které se natáčelo u Obořila doma a v posilovnách v Břeclavi a ve Zlíně, nenese žádné zvláštní poselství. Má lidem jen ukázat, že si mohou jít za svým snem, i když jim nikdo nevěří. Může motivovat. Lidé také mohou poznat zákulisí těžké dřiny. A v neposlední řadě je to dobrá možnost propagace závodníka i jeho sponzorů.

A první ohlasy jsou více než dobré. „Za tři dny jej na internetu shlédlo téměř dva tisíce lidí. Nejvíce potěší, když mi lidé napíšou, že jsem je motivoval, že se jim video líbí," dodává Obořil.

Deset měsíců před obhajobou juniorského titulu mistra světa chce devadesátikilový Břeclavan přibrat ještě deset kilogramů. Ty ale do soutěže ještě stihne proměnit ve svalovou hmotu.