A domů se vracely s náručí medailí. V hlavní kategorii skupin s náčiním baton (hůlka) a pom-pom (třásně) Lady Stars ovládly soutěž juniorek.

Výsledkem byly dvě zlaté medaile a postup do republikového semifinále. Úspěšně si vedly hustopečské mažoretky i v kategorii mixů, kde získaly kadetky stříbro a juniorky opět zlato.

„Byl to výborný vstup do sezony. Zajistili jsme si postup do dalších kol a s výkonem děvčat jsem velmi spokojená,“ neskrývala po závodech své nadšení vedoucí Lady Stars Věra Komoňová.

Medailový příval se ale nezastavil ani v soutěži sóloformací, kde opět dvakrát zacinkala zlatá díky Šárce Cigánkové v sólu kadetek pom-pom a dvojici Cigánková-Hrazdilová v duo pom-pom. Stříbrné medaile pak získaly Marie Knápková, Eliška Vrbová, a Nela Vetýšková.

Desátou medaili bronzové hodnoty si na své konto připsala trojice Chrastinová, Sadílková a Vetýšková v kategorii trio juniorek.

„Děvčata cvičí společně už sedm let. Udělaly kus práce, takže uvidím na jaký úspěch letos dosáhneme,“ chválí své svěřenkyně Komoňová.