Kuriozitou bylo, že oba zápasy se rozhodly až v prodloužení. První skončil 59:56 po nastaveném čase. Nejlepší střelkyní Lanžhota byla Eva Budíková, která dala 16 bodů, Šubíková přispěla jedenácti body.

Druhé utkání vyhrál Lanžhot opět po prodloužení 70:61, nejlepší střelkyní byla Jana Hloušková 21 a Zdena Markovičová přidala 14 bodů. V Mikulově se hrálo basketbalové derby Břeclavska v oblastním přeboru III. třídy mezi místním INMEDIAS Mikulov a Sokolem Velkobílovičtí Drozdi.

Domácí hráči zvítězili 74:59, když nejlepšími střelci byli R. Kurtin s 15 body, a Juřička se 14. U hostů mířil nejpřesněji Kostrhun se 17 body a Grof přidal 13 bodů. Po osmém kole soutěže je Mikulov druhý, Velké Bílovice páté.