Vzpomínky mají někteří hráči Legaty na Severomoravany dobré. Ty ovšem zápas samy o sobě nerozhodnou. Na palubovce soupeře nečeká Legatu nic jednoduchého. A to přesto, že Severomoravanům patří předposlední příčka a pouhých pět bodů.

Frýdek-Místek totiž potvrdil sílu svého mužstva, když dokázal nepříznivý výsledek proti Bystřici pod Hostýnem. Během osmi minut otočil stav z 15:13 na 15:20.

Legata by se však neměla zbytečně strachovat. Vždyť podobně infarktový zápas zvládli o uplynulém víkendu také. Kopřivnice snížila v poslední minutě na rozdíl jediné branky, ale Hustopečští si vítězství již vzít nenechali.

Hosté si budou muset dát pozor především na dvě jména. Tomášové Hes a Kolmajer patří mezi čtyři nejlepší střelce soutěže.