Výsledky 5:5 a 2:8 již neměly téměř žádný vliv na jejich konečné umístění v soutěži. Obsadily mezi dvanácti celky osmé místo.

Vršovan Voděrady je výkonnostně na úrovni Břeclavi B, a proto remíza 5:5 nikoho nepřekvapila.

Béčko MSK nastoupilo se silnou dvojicí Olesja Stachova, Veronika Malíková, kterou doplnila žákyně Adriana Bzirská. Stachova s Malíkovou vyhrály úvodní čtyřhru a pak obě přidaly po dvou bodech z dvouher. Malíková prohrála s Blankou Jakubcovou, když neproměnila tři mečboly (2:0 na sety a 10:8 a 11:10), Stachové vzala bod druhá z dvojčat Jakubcových Hana, rovněž v pětisetovém du­elu.

SK Dobré přijel do Břeclavi potvrdit svou vedoucí pozici v tabulce, aby do play–off o postup do extraligy měl výhodnější los. Břeclav B nasadila do hry dvojici žákyň Adrianu Bzirskou a Magdalenu Šubíkovou, Stachova a Malíková, které čekal následně extraligový start, se vystřídaly na třetím místě sestavy.

Svůj úkol splnila Stachova, která s nadhledem bodovala v obou svých zápasech, s Rozínkovou i s Macurovou.

Hodnocení vystoupení družstva MSK Břeclav B v prvoligové soutěži budí jisté rozpaky.

Malíková se ale v úspěšnosti pohybovala až kolem desátého místa, Mergenthalová nedosahovala ani padesátiprocentní úspěšnosti a v řadě utkání z vlastní vůle nenastoupila. Velký zájem o starty neprojevila ani Poláchová, která se navíc potýkala s udržením kázně při utkáních.