Domácí začaly dobře. Po výborném výkonu rychle vyhrály první set 25:13. Druhý set začaly lépe soupeřky z Pohořelic. Břeclavankám se podařilo ztrátu dohnat a dokonce se ujaly vedení 15:10, ale koncovku nezvládly a prohrály 25:19.

V dalších setech břeclavské volejbalistky zlepšily podání, které dělalo hráčkám Pohořelic velké problémy.

Toho využily domácí ženy a dobrou útočnou hrou získávaly bod za bodem a celý zápas vyhrály 3:1. Na podání se dařilo Křížové a Blažkové.

Začátek druhého zápasu se volejbalistkám Lokomotivy vůbec nezdařil. Po prohraném prvním setu prohrávaly i v setu druhém a to už 19:24. Za tohoto nepříznivé stavu začaly domácí bojovat o každý bod a vydřely v tomto dlouhém setu vítězství 30:28.

K dobrému podání přidaly i tvrdý útok, ve kterém vynikaly Marcela Křížová a Šárka Rylichová. Celý tým tak zaslouženě vyhrál i v druhém zápase 3:1.