Lokomotiva Břeclav – Sokol Brno Starý Lískovec 3 : 0 ( 15, 19, 16, ) a 3 : 0 ( 16, 11, 14, )

Do prvního setu prvního utkání nastoupila Lokomotiva Břeclav v nejsilnější sestavě.Nastoupila nahrávačka Slobodová, smečařky Fabikovičová, Pavelková, blokařky I. Lucká, Š. Rylichová, univerzálka Hunkařová a na liberu Moláková . Již začátek naznačil, jak se bude utkání vyvíjet. Hunkařová získala smečovaným podáním náskok pěti bodů.

V dalším průběhu si Lokomotiva Břeclav zkoušela hru do kombinace, ve které Fabikovičová a Lucká ve spolupráci s nahrávačkou Slobodovou dokonale rozebraly obranou hru hostujícího celku.

Ve druhém setu vystřídal trenér Baránek smečařku Fabikovičovou, místo ní přišla Blažková. Tento set byl zpočátku vyrovnaný až do stavu 12 : 10. Potom začala řádit T. Hunkařová, které vycházelo téměř vše, na co sáhla. Postupně se přidaly ostatní hráčky a nebylo co řešit.

Ve druhém utkání nechal trenér Baránek odpočívat opory týmu Fabikovičovou a I. Luckou.Takže domácí nastoupily v sestavě Slobodová, Křížová, Pavelková, R. Lucká, Š. Rylichová, Hunkařová a na liberu Moláková. Jednoznačný průběh tohoto utkání umožnil domácímu trenérovi prostřídat všechny hráčky. Premiéru si odbyly blokařky Jančálková a Sadílková.

Nutno vyzvednout výborný výkon univerzálky Hunkařové a nahrávačky Slobodové, které výrazně přispěly k hladkému vítězství v obou utkáních. Za zmínku stojí dosavadní bilance Lokomotivy Břeclav, která odehrála 34 utkání a ve 33 zvítězila, skóre setů 100 :17 .