Hráči SSK díky pozorné hře zvítězili 25:15. Dobrou hrou v poli získali domácí i druhý set v poměru 25:14. Ve třetím setu hosté zkvalitnili hru, nicméně domácí hráči nepřipustili zvrat a sadu vyhráli 25:19. Ve druhém zápase se nepodařilo domácím navázat na předchozí výborný výkon, a tak dovolili soupeři jednoznačné vítězství 3:1 na sety.
Dalším sobotním utkáním bylo souboj žen SK Duhovky Břeclav s Židenicemi. Ženy Duhovky kvalitnějším útokem potvrdily, že doma body nerozdávají, vyhrály dvakrát 3:0.

Na domácí půdě hrály ženy Sokola Pohořelice, které se utkaly se Sokolem Jehnice. V prvním zápase prohrály domácí hráčky celkově 2:3. Ve druhém klání Sokol vše napravil, když triumfoval 3:1.
V hale TJ Lokomotiva Břeclav nastoupil domácí tým juniorek proti Sokolu Jehnice. Především nezkušenost domácích hráček vedla k celkem jednoznačnému vítězství hostů dvakrát 3:0.
Volejbalistky Lokomotivy Břeclav získaly právo startu v krajském přeboru žen I.třídy, a tak odjížděly k prvnímu zápasu do Rosic. Start do této soutěže se vydařil a ženy Lokomotivy si dovezly dvě vítězství.

V neděli odjížděl do Přímětic také tým „B“ Lokomotivy. Díky třem bodů za jedno vítězství 3:1 a jednu prohru 1:3 se vrátila Břeclav do čela krajského přeboru. Junioři cestovali do Holubic odkud se vrátili s plným počtem bodů za dvě vítězství 3:0 a 3:2.
Tatran Poštorná B odehrál zápas s TJ Sokol Kobylí v neděli. Vývoj všech setů byl podobný –přetahování o vedení v setu, ovšem koncovka vždy v režii domácích. Poštorenští si za vítězství dvakrát 3:0 připsali plný počet bodů.
V krajských soutěží má zastoupení také mikulovský volejbal, a to díky kadetkám DDM Mikulov. V nedělním dvojzápase se utkal s týmem SK Nový Lískovec. První zápas děvčata prohrála 1:3, druhý 2:3.