Získávaly body díky výbornému podání a bojovné hře v poli. Stejně dobrou hru předváděly mladé volejbalistky Lokomotivy i ve druhém zápase, a tak vyhrály dvakrát 3:0.

Volejbalistky Lokomotivy Břeclav A sehrály další utkání KP I. tř. žen v Brně.
Hostující hráčky nezačaly dobře a rychle prohrávaly 2:0 na sety. V dalších minutách zápasu dokázaly ženy Lokomotivy svou bojovností obrátit nepříznivý vývoj zápasu a vyrovnaly na 2:2. Utkání tak musela rozhodnout zkrácená hra, ve které štěstí přálo domácím a zápas vyhrály 3:2 .
Ani ve druhém utkání nenašly hostující hráčky recept na obrannou hru Brna. Nedokázaly se prosadit na útoku a body získávaly spíše dobrými bloky. To však nestačilo a podlehly domácím 3:1. Tímto vítězstvím se Junior Brno A stal vedoucím týmem soutěže.

Také druhý tým žen Lokomotivy zajížděl na utkání KP II. tř. do Brna. Začátek zápasu byl nervózní, do poslední chvíle se nevědělo, zda zápas začne.
Rozměry tělocvičny neodpovídaly rozměrům volejbalového hřiště. I přes protesty rozhodčí hru zahájil. Břeclavanky prohrály dvakrát 3:0. Vedení Lokomotivy ale podá stížnost pro neregulérnosti hřiště.

Na domácí palubovce Duhovky Břeclav hostovaly Husovice. První zápas se odehrával jednoznačně pro domácí. Umístěným servisem, tvrdým útokem a obětavou hrou v poli, nedaly soupeřkám žádnou šanci a naprosto suverénně zvítězily 3:0
Druhý zápas byl mnohem vyrovnanější, ale koncovku si domácí již nenechaly vzít a vyhrály 3:2.
Kadetky Duhovky zajížděly do Újezdu ke svému druhému zápasu. Mladý tým po úporném boji prohrály v poměru 1:3 a 2:3.