Břeclavský tým začal zápas dobře a rychle vedl 8:2 a 17:7. To bylo ale vše, co břeclavské hráčky v prvním setu dokázaly. Chytře hrající soupeř dokázal vyrovnat a nakonec první zápas vyhrál 3:1.

Ani v prvních dvou setech druhého zápasu nenašel břeclavský tým recept na chytrou hru soupeře a rychle prohrával 0:2.
Hráčky Nového Lískovce vynikaly obrannou hrou a na útoku chytrými u“lívkami“, kterými získávaly body. Na tuto hru břeclavské hráčky dokázaly reagovat až ve třetím setu.

To trenér hostů poslal na nahrávku Hunkařovou a změnila se i obranná hra Lokomotivy. Ta dokázala vyzrát na neustálé „ulívky“ soupeře. Po tvrdém boji dokázaly hráčky Lokomotivy zvrátit nepříznivý vývoj utkání a druhý zápas vyhrály 3:2. ⋌